MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallmöbel 14943047
nr 1494 3047
Hallmöbel
Byrå + spegel, England, Idegran, Mässingsdekor. Höjd: 65 + 100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:32:58
500 kr